ZS2 Otwock | Aktualności
Skip to main content

Egzaminy zawodowe

\"loading...\"

Drodzy Uczniowie i Absolwenci,

Przypominamy o zbliżającej się sesji egzaminacyjnej. Już od poniedziałku 11 stycznia 2021 ruszają egzaminy zawodowe. Zapoznajcie się proszę z wytycznymi epidemicznymi dotyczącymi organizowania i przeprowadzania egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie oraz egzaminu zawodowego w sesji styczeń - luty 2021 r., a także ze szkolną  Procedurą przeprowadzenia egzaminów maturalnych i egzaminów zawodowych w okresie pandemii COVID-19. Zwróćcie szczególnie uwagę na zalecenia dotyczące wchodzenia i wychodzenia z budynku szkoły zgodnie z harmonogramem, z wykorzystaniem 2 niezależnych wejść do budynku i godzin wejścia poszczególnych grup. Prosimy o nie wnoszenie do szkoły, w miarę możliwości rzeczy osobistych, poza dowodem osobistym, czarnym długopisem i dodatkowymi przyborami uwzględnionymi w komunikacie  CKE.

 

PRZYBORY:

CZĘŚĆ PISEMNA

Każdy zdający w części pisemnej z wykorzystaniem arkuszy egzaminacyjnych i kart odpowiedzipowinien mieć długopis (pióro) z czarnym tuszem (atramentem), przeznaczony do zaznaczania rozwiązań, oraz może mieć kalkulator prosty*.

* Kalkulator prosty to kalkulator, który umożliwia wykonywanie tylko dodawania, odejmowania, mnożenia, dzielenia, ewentualnie obliczanie procentów lub pierwiastków kwadratowych z liczb.

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA

Każdy zdający powinien mieć długopis (pióro) z czarnym tuszem (atramentem)oraz własne przybory, które są wymienione poniżej:

A.31, A.32, AU.22, AU.32 - kalkulator prosty*, ołówek, gumka, linijka, temperówka

E.24, EE.26 - kalkulator prosty*

BUDOWA SALI GIMNASTYCZNEJ

Dziennik elektroniczny

strona logowania do dziennika

elektronicznego:

LIBRUS LOGOWANIE

 

EGZAMIN ZAWODOWY

 


PartnerzyKontakt

Zespół Szkół nr 2 w Otwocku
ul. Pułaskiego 7
05-400 Otwock
Tel: (0-22) 779-30-70 
Fax: (0-22) 779-30-79  w 55
Dyrektor
dyrektor@nukleonik.pl
Sekretariat
sekretariat@nukleonik.pl

Godziny pracy sekretariatu:
Poniedziałek - piątek: 8:30 - 15:30
Uczniowie przyjmowani są od godz. 10:35

Mapa
© Zespół Szkoł nr 2 w Otwocku